שירה בציבור עם השיר רק בגלל הרוח ילדה בת 6 שרה את השיר מכתב לאחי
בבת מצווה של אחותה
שירה בציבור עם השיר ילד של אבא אירוע בת מצווה עם השיר סיגליות אירוע בר מצווה עם השירים: להשתטות לפעמים, הכל בגלל האהבה, שכשנבוא, אינך יכולה, האהבה הישנה, ועוד מסיבת קיבוץ עם השירים: להשתטות לפעמים
שכשנבוא, היא לא יודעת מה עובר עלי

הצטרפו אלינו בפייסבוק

שירה בציבור

שירה בציבור באוירה קסומה

אין כמו שירה משותפת כדי לאחד אנשים: חברים, משפחה, מכרים, תנועות נוער, ועמיתים לעבודה.
המוסיקה והשירה ביחד עשויה להיות חוויה מרגשת וקסומה של סיפוק, אושר, ושחרור.

אהוד מנור כתב: "כשאנשים שרים בציבור הם מרגישים כמו חטיבה אחת. הם חשים שהם מייצגים משהו דומה...הם שרים על הדברים שהם מאמינים בהם, על אהבה, על המדינה, על מה שהיה, על זה שהם שואפים על עתיד טוב יותר, וזו מעין תפילה בציבור"

הגיטרות והחום המיוחד שלנו נותנים לאנשים רגעים יפים כאלה.

למה דווקא אנחנו?
כי אנחנו מוסיקאים הרגישים לאנשים, לרצונות שלהם, לרגשות שלהם, ולאהבות שלהם בתחום המוסיקלי ובכלל, ואפשר לראות זאת בעמוד סרטוני ומכתבי התודה שלנו.

כאשר תזמינו אותנו לנגן ולשיר באירוע שלכם בין אם זה יום הולדת בבית, בת מצווה באולם, או מסיבת שירים עברית בקיבוץ אנו מבטיחים לא רק לנגן ולשיר לכם נפלא, אלא גם לתת לכם יחס אישי והרגשה טובה מהרגע שתתקשרו אלינו ועד שהנגינה באירוע תצא לפועל.

כאן באתר תוכלו לבחור גיטריסט, צמד גיטרות או להקה כמו בסרטונים משמאל ולמטה, לקבוע מראש את השירים שיהיו באירוע שלכם מתוך רשימת שירים לשירה בציבור גדולה של שירים מכל התקופות, שירים חדשים, שירי ארץ ישראל, ושירים באנגלית!!!

אצלנו מובטחת חוויה מהנה לכל גיל ולכל אירוע. בבית או בחצר, ביום הולדת או בר מצווה, ערב חברה, ערב גיבוש, מסיבת רווקות/ים, וגם בחתונה.

התקשרו אלינו 0528722281

גלגלו להמשך הדף לסרטונים יפים נוספים

נסכם את מה שמיוחד בנו:

1. אפשרות לבחירת שירים מראש עד רמת כל שיר ושיר.
2. יצירת אוירה מיוחדת אותנטית ומאחדת דרך השירה המשותפת.
2. יצירת רגעים יפים ואינטימיים בתוך הלב של האנשים.

שירה בציבור לאירועים - מאמר

קיימות היום הרבה פעילויות מוזיקליות לאירועים, אבל נדמה שהפעלת שירה בציבור היא הידועה והותיקה מכולן.
אפשר לראות אותה בערבי חברה, ערבי גיבוש, ימי הולדת 40, ימי הולדת 50, בר מצווה, ואיפה לא? האהבה הגדולה של האנשים מכל גווני האוכלוסיה לשבת יחד ולשיר שירים בולטת ומייחדת את הישראלים.

מגוון הסגנונות המוסיקליים שאפשר להכיל בערב שירה אחד הוא גדול ורחב.
שירי זמר עברי ישנים ומשובחים מצד אחד, לעומת שירים חדשים מהשנים האחרונות מצד שני,
הן דרך מצוינת להבטיח שקהל מגוון מכל הגילאים וההעדפות המוסיקליות יוכל להנות ביחד.
למי שחשוב במיוחד, אפשר אפילו להתאים תוכנית מוסיקלית מדויקת ולבחור שירים ספציפיים מתוך מאגר גדול של שירים ישראלים.

קיימות שתי אפשרויות: האחת הופעה ללא מסך ומילים שקצת מגבילה ומקבעת את האנשים שרוצים לנוע ולרקוד למשל.
והשניה פחות הופעה ויותר שיתוף פעיל של הקהל בשירה אקטיבית של השירים.
שתי האופציות טובות ותלויות בטעם האישי ובאופי האירוע הרצוי.

אצלנו תוכלו לבחור מה הסגנון המוסיקלי ואיזה ערב שירה לקבל, איזה שירים יהיו בדיוק ושל איזה זמרים ע"י בחירה מקדימה של שירים ספציפיים מתוך רשימת שירים גדולה שבאתר.
וגם האם להשתתף בערב שירה עצמו, או פשוט להנות מהופעה ישראלית של צמד זמרים או להקה בשירים ישראלים.

רוצים לשיר לשמוח ולהעלות את המצב רוח? אל תהססו וצרו איתנו קשר כדי להתנסות בחוויה הישראלית המיוחדת והמהנה עם הנגנים והזמרים של אמנות הגיטרה.
ילדה שרה באירוע יום הולדת את השיר שנים עשר ירחים
של נעמי שמר

שירה בציבור עם השיר מתנות קטנות

נגינה באירוע בר מצווה עם השירים:
יום שישי את יודעת, רק בגלל הרוח, סיגל, נערה ממש אוצר,
סיגליות, מי אוהב אותך יותר ממני

שירה בציבור בצמד גיטרות - אירוע יום הולדת עם השירים:
הכל בגלל האהבה, שכשנבוא, מלכות החרמון,
עוד לא אהבתי די, קזבלן, ועוד.
מסיבת קיבוץ בערב יום העצמאות

זמר עברי בערב עצמאות בקיבוץ

הופעה לאירוע בר מצווה

שירה בציבור בתל אביב בחג השבועות

הופעת צמד גיטרות במסיבת יום הולדתערב שירה ישראלי בקיבוץ בצפון לרגל חג הפסחלהקה לבר מצוה


שירה בציבור, מה זה בעצם - מאמר

דמיינו לעצמכם, מה האסוציאציה שעולה לנו בראש כשאנו חושבים על שירה עברית?....
נודה על האמת...לחלק מאיתנו, זה מזכיר אווירה מיושנת של שירי זמר ישראלי ערכאיים, מתקופת קום המדינה.

למרות זאת, מתברר שבימינו צצים הרבה מועדוני שירה בציבור ושהתחום עבר מהפיכה גדולה מאוד, וזה כבר זה לא הטרנד המיושן של פעם. ואמנם מידי פעם יוצא לנו לראות בתקשורת או בפאבים בערים הגדולות , מפעילים מוסיקליים כריזמטיים שיוצרים סביבם מועדון זמר ישראלי ופונים לכל שכבות האוכלוסיה, גם לצעירים, ויוצרים התלהבות בלתי מתוארת סביב שירי ארץ ישראל.

חשוב מאוד לזכור, שבאירוע פרטי יש תמיד לבעל האירוע את הפריווילגיה לבחור את השירים שאותם הוא ואורחיו אוהבים. וכך כל אחד יכול בעצם לקבוע את הסגנון המוסיקלי שיהיה באירוע שלו.

אם מדובר בחברה צעירים שאוהבים שירים של זמרים צעירים אז גם מילות השירים של ברי סחרוף, רמי פורטיס, ומשינה יכולות להיות חלק מערב מוזיקלי שכזה, והאנרגיה יכולה להיות מקפיצה חיה וצעירה.

שירה בציבור עשויה להיות גם פעילות מוסיקלית מגוונת ומהנה של שירה משותפת אינטימית של משפחה וחברים קרובים, שאוהבים לשיר בצוותא שירים אהובים, כשלכולם יש אפשרות לעקוב אחרי המילים, בין אם מוקרנות דרך מצגת על מסך או בין אם בשירונים. בערבי שירה כאלה תמיד רצוי שתיהיה אופציה לשיתוף פעולה בשירה פעילה יחד עם המוסיקאים.

שאלות ותשובות - מאמר

שירה בציבור זה מזמן כבר לא צמד מילים שנהוג לשייך ל "אנשים מיושנים". התהפוכות שעבר תחום זה בשנים האחרונות הביא להטמעה של הפעילות המוסיקלית הזאת לכל שכבות הקשת של הישראלית.
מחזה שכיח בימינו להיכנס לפאב תל אביבי, ולראות המוני בני עשרים ו ..ששרים בגרון ניחר עם בירה ביד, שירים פופולריים לצד שירי ארץ ישראל.

נניח שנהניתם מהחוויה ואתם רוצים להביא אותה לאירוע שלכם. אתם נכנסים לאינטרנט ומתחילים לחפש מידע, נגן מנחה או זמר, והאפשרויות אינסופיות. אז מה בעצם אתם אמורים לדעת?

במאמר זה ננסה לשפוך מעט על הנשוא בצורה של שאלות ותשובות.
כמובן שלכל שאלה נוספת תוכלו לפנות אלינו באופן אישי במייל או בטלפון, ונשמח לענות לכם על כל שאלה או בירור.

בגדול אפשר לחלק את סוגי אירועי שירה בציבור לארבעה סוגים.

אירוע אינטימי – התכנסות אינטימית בתוך הבית של המשפחה והחברים הקרובים על מנת לחגוג יומ הולדת לאחד מבני המשפחה כמסיבת הפתעה או כהתכנסות של אוהבי שירה. מספר האנשים הוא בדר"כ עד כ- 30 אנשים.

אירוע חגיגי ביתי – כאן מדובר עדיין על אירוע חגיגי בתוך בית פרטי או בחצר אבל בעל אופי קצת יותר חגיגי. למשל שבת חתן, בר מצווה , בת מצווה, וכו'. מספר האנשים נע בין 30 ל 80.

ארוע חגיגי באולם או במסעדה – כאן מדובר על אירוע מוסיקלי שהחלטם לחגוג באולם ולשלב בתכנית הפעלה מוסיקלית ישראלית. למשל בר מצוה, בת מצוה, ברית ואפילו חתונה. מספר האנשים בדרך כלל 60 ומעלה.

אירוע מוסדי – בדרך כלל מדובר באירוע שמארגן מוסד כלשהוא כמו יום כיף לעובדים, מסיבת קיבוץ , ערב גיבוש, ערב חברה, וכו'. אירוע כזה אינו מתקיים בבית פרטי אלא במוסד ציבורי. כמות האנשים היא בדרך כלל 100 אנשים ומעלה.

______________________________________________________________________________________

מיקום ההפעלה - בסלון או בחצר?
אם האירוע מתקיים בתוך הבית, חשוב לוודא שהסלון מספיק גדול כדי לאכלס גם את האורחים וגם את האמן שמלבד מקום בשבילו יזדקק למקום למערכת ההגברה, למקרן ברקו, ולמסך. בבתים בעלי סלון קטן רצוי לשקול להשתמש בשירונים כדי לחסוך את המקום שהמקרן והמסך צריכים, או להשתמש באחד הקירות במקום מסך מאותה הסיבה. באירועים הנערכים בחצר בדרך כלל בעיה זאת אינה קיימת כיוון שיש מספיק מקום גם לציוד וגם לכל המשתתפים, אך מצד שני אם האירוע נערך בחוץ באור יום תיהיה בעיה להקרין את מילות השירים על מסך, ואז יש לשקול שימוש בשירונים. יש גם לזכור שעריכת פעילות מוסיקלית מכל סוג בחצר תלויה בעונה ולא כדאי לקחת סיכונים מיותרים ולגלות מאוחר מידי שהגשם הפתיע אותנו.

קהל היעד - מבוגרים, צעירים, מעורב?
לקהל האורחים שמוזמן אליכם עשויות להיות העדפות מוסיקליות מסוימות. אם ידוע לכם על כיוון מוסיקלי מועדף כדאי לקחת זאת בחשבון בבחירת השירים. מקובל לחשוב שקהל מבוגר יאהב את שירי ארץ ישראל הישנה והטובה, ולעומת זאת קהל צעיר יעדיף יותר שירים חדשים. מניסיונינו למדנו שגם צעירים אוהבים את שירי ארץ ישראל הטובה, ושתמיד כדאי לגוון בין חדש לישן.
רצוי לבקש מהמנחה המוסיקלי רשימה רחבה של שירים שמתוכה אתם תוכלו לבחור את רשימת השירים האהובים עליכם.

עוצמת ההגברה הדרושה?
עוצמת מערכת ההגברה תלויה גם בחלל שבו מתנהל האירוע וגם בכמות האנשים. לאירועים במקומות סגורים עד כ- 150 אנשים אפשר להסתפק במערכת הגברה ביתית איכותית של כ 150 ואט כמו בידורית טובה. לעומת זאת באירועים חגיגיים באולם, ובמוסדות כמו קיבוצים יש להשתמש במערכת הגברה עוצמתית יותר עם 2 PA לפחות 12 אינטש כל אחד, מוניטורים ומיקסר טוב עם אפקט

מקרן או שירונים?
עבור אירועי יום שנערכים בחצר או בטבע, רצוי להתארגן על שירונים כיוון שקשה לראות את ההקרנה ביום. בשאר האירועים רצוי וכדאי להשתמש במקרן ברקו, פרט למקרה ערבי שירה בציבור בטבע כאשר אין מקור חשמל בסביבה לחיבור המקרן ואז נשתמש גם כן בשירונים. יש לזכור גם את האפשרות של הופעה ללא מצגות ושירונים שבה הצפיה ללא השתתפות פעילה. מקרה זה טוב כמוסיקת רקע או כליווי לאירוע בת מצווה או ברית בזמן האוכל.

מה מספר הנגנים או הזמרים הדרוש?
באירועים אינטימיים אמן אחד שגם שר, מנחה, ומנגן (גיטרה, קלידים, וכו') עושה את העבודה, למרות שתמיד טובים השניים. לעומת זאת באירועים חגיגיים מומלץ להזמין 2 נגנים/זמרים או להקה. באירועים מוסדיים של קיבוצים למשל תמיד רצוי שיופיעו 2 מוסיקאים או יותר.

מה תפקידו של הנגן/זמר: להנחות או לשיר לבד?
תלוי בהעדפה שלכם!! הפעילות במוסיקלית יכולה להתנהל במתכונת של הופעה או של הנחיה. כאשר הפעילות היא במתכונת של הנחיה, המטרה היא לגרום לכמה שיותר אנשים לבוא ולשיר בעצמם. הפעלה שכזאת אינה הופעה פרטית של האמן ולכן הוא מצידו יעשה כל מה שאפשר כדי לשתף כמה שיותר אנשים. מצד שני ישנם אירועים שבהם בעלי האירוע אינם מעוניינים שאנשים יתקעו מול מסך או שירונים ורוצים שירים כמוזיקת רקע חיה. אצלנו אנחנו מגיעים עם גיטרות שמנגנות קצב ומוסיקה ואנו גם שרים את שירים. ישנו מקרופון נוסף לרשותו של הקהל. ברגע שמשתתף מתחיל לשיר אנחנו מלווים אותו בנגינה ובשירה עד שאנחנו רואים שהוא התרגל לסולם המתאים ולקצב. בערבי שירה שהם במתכונת של הופעה, הקהל יבחר אולי פחות להשתתף. באירועים כאלו רוב הביצוע יהיה ע"י האמנ/ים.

האם ניתן לבחור שירים?
אפשרי ורצוי לבקש מהאמן שיתן לכם אופציה של רשימת שירים שמתוכה תבחרו את השירים האהובים עליכם. אפשרות נוספת היא לסמוך על האמן שיבחר את השירים בעצמו, ולתת לו את ההעדפותכם בקווים כללים.

לאיזה סוגי אירועים זה מתאים?
בעצם לכל אירוע שבה משתתפים אנשים שאוהבים לשיר או להקשיב לשירים ישראלים. אז אם אתם אוהבי שירים ישראלים, זה ממש בשבילכם, ולא משנה מה סוג האירוע: יום הולדת 50, יום הולדת 60, מסיבת הפתעה, יום נישואין, יום כיף, יום גיבוש, אירוע משפחתי, אירוע חברתי, בת מצווה, ברית, ואפילו חתונה.

האם ואיך אפשר לבדוק שהנגן שמגיע לנגן ולהנחות הוא ברמה גבוהה?
רצוי לשאול את הנגן האם הוא מסוגל לנגן שירים "בהתקלה" כלומר לנגן שירים מוכרים שלא קבעתם מראש אלא בצורה ספונטנית. נגנים ומוסיקאים טובים מסוגלים לנגן כמעט כל שיר שהם מכירים ללא הכנה מוקדמת. כך גם אצלנו. גם לאחר שנקבעה רשימת השירים מראש, אם מתעורר רצון של אחד האורחים במהלך הערב לשיר שיר שבחר באותו הרגע, אפשר יהיה לעשות זאת ובשמחה.

מה זה קריוקי?
בקריוקי המוסיקה שמנוגנת ברקע היא של פלייבקים. מניסיוננו למדנו שמוסיקת פלייבק היא מאוד מלאכותית ומגבילה את השרים להיצמד למבנה וקצב קבועים מה שלא תמיד מתאים בעיקר לאנשים חסרי חוש מוסיקלי וחוש קצב. לעומת זאת נגינה חיה של גיטרות או כלי נגינה אחר נותנת אותנטיות וחופש מוסיקלי לשנות ולגוון.

מה ההבדל בין אירוע פרטי לבין ערבים במועדון או בפאב?
באירוע פרטי הפעלה המוסיקלית מוזמנת באופן פרטי על ידי בעל האירוע ולכן סגורה לקהל הרחב, לעומת זאת הנחיית ערב שירה שמתקיימת במועדון או בפאב בדרך כלל פתוחה לקהל הרחב בתשלום סמלי של כמה עשרות שקלים
התוכנית המוסיקלית באירוע פרטי נבנית בדרך כלל לפי בקשתו של הלקוח באופן מדויק וצמוד, ולעומת זאת התוכנית המוסיקלית במקום פתוח נבנית בדרך כלל לפי שיקול דעתו של האמן ובעל המקום

איך בסופו של דבר לבחור מנחה טוב?
לכו לפי תחושת הבטן, זה בדרך כלל עובד!!! ראשית הכנסו לאתר של האמן. השתדלו לקרוא את מה שכתוב כולל המלצות וסרטונים. איך האתר נראה לכם? האם הוא מושקע ויפה? סיכוי טוב שהאמן רציני ומשקיען. צפו בסרטוני הוידיאו. איזה תחושה הם משאירים בכם? אח"כ אחרי שמצא חן בעיניכם התקשרו אל האמן ושאלו אותו שאלות. איך התרשמתם מהשיחה?אם בסופו של דבר אחרי כל הפעולות הללו נשארה אצלכם תחושת בטן טובה הסיכוי שתטעו קטן. לכו על זה.

צרו איתנו קשר כדי שגם לכם יהיה אירוע שירה שמח ומרגש

התקשרו לאמנות הגיטרה 052-8722281

או מלאו את טופס הפניה בתחילת העמוד ונחזור אליכם בהקדם


© אמנות הגיטרה 2006 - 2017 | נייד 052-872-2281 | © עיצוב גרפי - אייל שלום | מפת האתר