להקה לחתונה

להקה לחתונה

להקת חתונות 

להקה לחתונה קצבית וסוחפת אשר תגרום למוזמנים להתנועע לקום ולרקוד .

הלהקה מנגנת בחתונות ואירועים את מיטב מנגינות הקצב הספרדיות בסגנון ג'יפסי קינגס והמוסיקה הלטינית.
Baila Me, Bamboleo, Volare, ועוד

להקת חתונות מוצלחת היא דרך מצוינת להכניס המון שמחה לאירוע שלכם ולהבטיח שהמוזמנים שלכם יקומו לרקוד ברחבת הריקודים כפי שרואים בסרטוני הוידיאו בעמוד זה.

 

להקת חתונות – מאיפה מתחילים

להקה לחתונה היא דבר שעשוי לשדרג את החתונה באופן משמעותי אם יודעים איך לשלב אותה נכון בתוכנית החתונה. כולנו יודעים מניסיון אישי או מאירועים של חברים שחתונה היא אירוע שבדרך כלל עמוס בהרבה מאוד תוכן וגימיקים: הזמנת החתן והכלה לאולם בכרוז, ריקוד סלאו, ברכות, לפעמים סרטון וידיאו, ומעל לכל הדיג'יי שמנצח על כל החתונה במוסיקה שלו. כאשר מזמינים להקה לחתונה בנוסף לכל הפעילויות האלה צריך לדעת איך לשלב אותה נכון ובטעם טוב. אם יש בחתונה דיג'יי פעיל הלהקה בדרך כלל תשמש כחימום וכדי להקפיץ את האנשים על הרגליים. 20-25 דקות של להקה לחתונה חזקה וטובה שתקים את האנשים לרקוד עשויה להיות פתיחה מבטיחה להמשך הערב עם הדיג'יי. מצד שני אם החלטתם לא לקחת דיג'יי כאן החופש הוא הרבה יותר גדול ואז הלהקה יכולה לנגן במהלך החתונה בצורה משתנה. באוכל שירים רגועים ובין המנות שירים קצביים. חשוב גם כאן לא להעמיס את הקהל כל הזמן עם הלהקה ולגוון מעט. לעשות הפסקות יזומות למוסיקת רקע של פלייליסט ידוע, או כאמור ברכות, סרטון, ריקוד סלאו וכו'. 
כניסה מהירה לאינטרנט תבהיר לנו שהיום היוטיוב מלא להקות חתונה מסוגים שונים. וההיצע הוא אדיר, וגם המחירים משתנים מקצה לקצה.
בכתבה מצולמת מהעבר אפשר להתרשם מסדרי הגודל של מחירי להקת חתונות בשוק האמנים המפורסמים כבר אז. כמובן שלא חייבים ללכת כל כך רחוק ואפשר להזמין להקת חתונות טובה במחירים שפויים הרבה יותר.
מלבד נושא המחיר, כאשר באים לבחור להקת חתונות שמתאימה לכם אנו ממליצים על כמה דברים. קודם כל לברר עם עצמכם לאיזה מטרה בדיוק לוקחים את הלהקה? האם כדי שהיא תרקיד את האורחים ברחבת הריקודים כחימום להמשך החתונה? או שהיא נועדה לנגן כמוסיקת רקע רגועה בזמן האוכל? אולי שניהם אם לא לקחתם דיג'יי.
האם היא אמורה לנגן בקבלת פנים, או בתוך האולם? האם היא מלווה את החופה ומנגנת שיר כניסה לחופה ?

שאלות כאלה ואחרות הכרחיות כדי להתאים את הלהקה לחתונה שלכם.
אצלנו באמנות הגיטרה יש ניסיון רב בנגינה בחתונות ואירועים כבר  שנים.
אם תרצו להקה לחתונה שנועדה להרקיד את האורחים שלכם ברחבת הריקודים המרכזית, אתם נמצאים בעמוד הנכון , ותוכלו לצפות בוידיאו הרלוונטי למעלה.
אם תרצו הרכב מוסיקלי לחתונה שמטרתו לנגן בקבלת הפנים שלכם לחצו על הלשונית להקה לקבלת פנים ותגיעו לעמוד הרלוונטי עם סרטונים מתאימים..

לעומת זאת אם אתם בעניין כניסה לחופה הקדשנו לכך עמוד מיוחד .
אתם מוזמנים לכתוב אלינו או להתקשר ולשאול אותנו כל דבר שקשור לחתונה או האירוע שלכם. אנו נענה לכל אחד ואחת בצורה אובייקטיבית מקצועית וישרה.
בכל החלטה שתעשו מומלץ ללכת עם תחושת הבטן בסופו של דבר.
בהצלחה.

 

להקת חתונות להרקדה באולם חתונות

להקה לחתונה בשתי גיטרות

להקה לחתונה בסגנון ג'יפסי קינגס במופע רחוב 

להקה לחתונה עם זמרת 

להקת חתונות בתוך האולם